זוג צעיר ללא ילדים

הנה מתחילה לה, תקופה נפלאה (ומתוכננת)

שלום לכם זוג צעיר. תקופת החיים בלי ילדים היא תקופה נהדרת ומרגשת (אבל שיבואו הילדים – פי כמה וכמה). אתם מרגישים ואוהבים את ההרמוניה השוררת בביתכם. האהבה פורחת, אתם עובדים ומרווחים מספיק כסף כדי לכלכל את עצמכם בכבוד, יש לכם חופש בחירה גדול מה לעשות עם הכסף - אולי לצאת לחופשה קצרה, אולי לרכוש מכונית ואולי אפילו קניתם דירה ולקחתם משכנתא ארוכת טווח (שאין ספק שתלווה אתכם לאורך הרבה שנים).

האם עצרתם רגע לחשוב האם ההרמוניה הזאת תימשך שיגיעו הילדים? זה ברור לכולנו כשמש שיהיה קשה יותר (אבל גם הרבה הרבה יותר שמח! ).

השינויים בחייכם יקרו מהר מאוד, פתאום הזמן הפנוי יפחת, אתם תישנו פחות, האחריות שלכם תגדל וגם ההוצאות יזנקו. יתכן שההכנסות גם ירדו בשנים הראשונות.

אז איך מתמודדים עם זה? הדבר הכי חשוב זה שהדיאלוג הזוגי יהיה פתוח, שתוכלו לדבר זה עם זה בחופשיות על הכל.

דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא: איך מתמודדים עם ההוצאה הכספית הגבוהה? התשובה לכך היא : מתכוננים מראש.

אז איך מתכוננים מראש? ונגיד, שנתכונן? איך נוכל להיות בטוחים שלא פספסנו שום דבר? יש כ"כ הרבה הוצאות שיצוצו פתאום. מה עושים?

קצת נתונים סטטיסטיים כדי לקבל מושג בכמה כסף מדובר: ההוצאה הממוצעת לגידול ילד בגילאי 0-4 היא כ 3000 ₪ לחודש, תוסיפו לזה את ההוצאה על דיור (שכירות/משכנתא) ועוד לא דברנו על חיתולים, מוצצים, תחליפי חלב, צעצועים וספרים. ותאמינו לי, הרשימה לא נגמרת...

הפיתרון שיש לי להציע לכם הוא לבוא ולקבל יעוץ לכלכלת המשפחה. ביעוץ תקבלו כלים שבעזרתם תוכלו לתכנן מראש ולנהל את ההכנסות וההוצאות שלכם. בנוסף נדבר על סיכונים כלכליים (שהרי יתווספו למשפחה גם הילדים, והאחריות שלכם היא לדאוג לכל מחסורם). נדבר גם על דיור ועל השפעת ההוצאה לדיור על כל מבנה ההוצאות שלכם.

המשמעות הכלכלית של החלטה שגויה בחיי משפחה ישראלית ממוצעת יכולה להגיע למאות אלפי שקלים. אל תהיו אלו שישלמו ביוקר. יעוץ לכלכלת המשפחה יכין אתכם לחיים האמיתיים ויעזור לכם להבין טוב יותר את המשמעויות הכלכליות של כל החלטה שתקבלו.


צרו קשר לפרטים נוספים

 
פגישת היכרות ללא התחייבות
בפגישה נבדוק כיצד ניתן לייעל את כלכלת המשפחה שלך וגם לחסוך לך כסף.
[לידיעה המלאה]
סידור מסמכים כלכליים - עושים סדר באי סדר
הידעת? מסמך כלכלי שברשותך יכול להיות ההבדל בין כסף בבנק לבין כסף שהלך... לפרטים ...
[לידיעה המלאה]
הוזלת שירותים ביתיים
רוצה להוזיל את ההוצאות הביתיות אבל אין לך זמן? אני אעשה זאת בשבילך!
[לידיעה המלאה]
ניוזלטר כלכלת המשפחה
אני מזמין אותך להרשם לניוזלטר כלכלת המשפחה וקבל בחינם את המדריך לניהול התקציב ...
[לידיעה המלאה]
מענה לכל שאלה שלך
רוצה לקבל מידע נוסף, לשאול שאלה?
אשמח לענות. בשמחה!
[לידיעה המלאה]
בדיקת מיחזור משכנתא ללא עלות
סביר להניח שהמשכנתא שלך מנופחת ללא כל סיבה.
אני מזמין אותך לחסוך הרבה כסף
[לידיעה המלאה]
 
שלח לחבר | הצהרת פרטיות | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר | ייעוץ משכנתא אובייקטיבי | הייעוץ לכלכלת המשפחה | כלכלת המשפחה | שירותי העסק | אודות | דף הבית

DIGIT - בניית אתרים